Grupy parafialne

Żywy różaniec

Jeżeli nie odmawiasz jeszcze codziennie przynajmniej dziesiątki różańca spróbuj poczytać o tej wspaniałej modlitwie.

Margaretki

„Drogie dzieci! (…) Módlcie się i pośćcie, miejcie serce pełne miłosierdzia. Nie zapominajcie o swych pasterzach. Módlcie się, by się nie pogubili, by trwali w moim Synu, aby byli dobrymi pasterzami dla swego stada.” Orędzie z dnia 18 marca 2009r.

Caritas Parafialny

Wspiera osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Parafia nasza uczestnicy w programie PEAD. Dla szczególnie potrzebujących rodzin rozdawane są produkty żywnościowe. Kilka razy w roku odbieramy z Caritas Diecezjalnej następujące produkty żywnościowe:

Ministranci

Być ministrantem i pełnić służbę przy Ołtarzu Jezusa Chrystusa to sczególnie piękna funkcja którą mogą spełniać młodsi i starsi chłopcy.

Lektorzy

Głoszenie Słowa Bożego to szczególnie ważne zadanie w każdej wspólnocie Kościoła.
Czytania mszalne na każdy dzień można znaleźć na stronie: www.mateusz.pl