XXX niedziela zwykła 25 -31 październik

1. Dziękuję za przygotowanie świątyni mieszkańcom ul. Nowej: Dachowska i Kowańska

2. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na następną niedziele mieszkańców ulicy Sportowej

3. Dzieci proszę o pozostanie w kościele. Otrzymają dzisiejsze Ziarenko Słowa Bożego

4. Członków stowarzyszenia „Z miłości do dzieci” zapraszam w poniedziałek o g. 19.30

5. W niedzielę od g. 8.40 śpiewać będziemy Godzinki

6. Można już kupić nowy Kalendarz na 2022 w cenie 5 zł. i jest nowy Opiekun

7. Ponad miesiąc temu rozpoczęliśmy realizację projektu Wychwalania Imienia Bożego przez chrześcijańskie pozdrowienie Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Większość dzieci zrealizowała ten projekt ponieważ od dawna mówią w swoich domach to chrześcijańskie pozdrowienie. Może któryś rodzin podejmie takie zadanie by w jego domu również pozdrawiano Pana Jezusa.

8. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień Misyjny. Przed kościołem można złożyć ofiarę na misje.

9. W następny poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich świętych. Zapraszam wszystkie dzieci do naśladowania świętych poprzez przebranie się za jakiegoś dobrowolnie wybranego przez siebie świętego. Każdy, kto w piątek 29 października przyjdzie do szkoły przebrany za jakiegoś świętego otrzyma ocenę z religii za promowanie świętych postaci historycznych. A każdy kto przyjdzie w niedzielę 31 października do kościoła przebrany za tego świętego otrzyma pamiątkową książkę o jednym ze świętych.

10. Rodziców, którzy chcą wychowywać swoje dzieci w duchu chrześcijańskim zachęcam do włączania dzieciom filmików z Youtube „O świętych dla dzieci”

11. Można składać wymienianki za zmarłych. Jednorazowe będą czytane codziennie przez cały pierwszy tydzień listopada połączone z różańcem, oraz roczne w których przez cały rok raz w miesiącu będzie za tych zmarłych odprawiana Msza św.

12. Ostatni tydzień nabożeństw różańcowych zachęca nas wszystkich a zwłaszcza te dzieci, które jeszcze nie były na Różańcu, by umocnić naszą wiarę i miłość do Matki Bożej podczas adoracji wystawionego w Najświętszym sakramencie Pana Jezusa. Dlatego w tym tygodniu uczniowie poprowadzą różaniec o g. 17.00 lub 19.00. Mam nadzieję, że jedna z tych godzin każdemu dziecku będzie odpowiadać. Dziękuję jednocześnie za umacnianie wiary swoich dzieci w tym czasie szczególnej walki z Panem Bogiem i z jego przykazaniami.

kl. IV – poniedziałek

kl. V – wtorek

kl. VI – środa

kl. VII – czwartek

kl. VIII – piątek

13. Rodziców, którzy odmawiają codziennie dziesiątkę różańca za swoje dzieci, lub chcą to czynić, bardzo proszę o pozostanie w kościele www.rozaniecrodzicow.pl

Poniedziałek 25.10.2021

18.30 – za Grażynę i Grzegorza w 35 r. sakramentu małżeństwa o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia

Wtorek 26.10.2021

18,30 – za + Ewę Strzelec – od Tamary i Macieja Maik

Jana Jamroziaka – od Basi Płonki

Władysława Błaszczyka – od syna Kazimierza

Iwonę Lis – od Haliny, Lilianny i Małgorzaty Kopras

Zbigniewa Piaskowskiego – od Pawlaków

Środa 27.10.2021

18.30 – za Nadię w 1 r. ur. o błogosławieństwo Boże

Czwartek 28.10.2021 św. Szymona i Judy Apostołów

18.30 – za + Tadeusza Zybałę

Marka

Piątek 29.10.2021

18.30 – za + Antoninę i Józefa Radeckich, Jana Sobczaka, Helenę i Jana Kolędów

Sobota 30.10.2021

18.30 – za + Anastazję i Franciszka Radziszewskich

Niedziela 31.10.2021

9.00 – za + Różę i Stanisława Nowaków Transmisja w internecie

11.00 – za Nikodema w 1 r. ur.